Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, Ali Koç’u hedef aldı

Süper Lig’de Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, en dikkat çekici çıkış Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum’dan geldi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u hedefe koyan Uçum, “Yazıklar olsun bu yönetime, büyük Fenerbahçe camiası bu seviyesizliği parçalayıp çıkar, bundan her hakiki Fenerbahçeli emindir.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe’nin 9 Haziran’da düzenlenecek başkanlık seçimini işaret eden Uçum, Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında geçecek başkanlık yarışıyla ilgili çarpıcı sözler sarf etti.

Mehmet Uçum’un paylaşımı, şu şekilde:

“Bu sezon da bitti, son on yıl yine hüsran.

Bir kaç doğruyu hiç bir zaman bir arada yapamayan Ali Koç yönetimi altı yıllık pratiğinde tek yaptığı doğru olan bu sezonki kadro tertibini de ne idari ne de teknik yönetimiyle birleştirebildi.

“Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar” diyen birinin yeniden başkan olmak istiyorum demesinin manası nedir:

Her halde Fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum demektir, başka bir anlamı olabilir mi bunun.

Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe’nin önünde tutan, bu kadar Fenerbahçe’yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir.

Yazıklar olsun bu yönetime, büyük Fenerbahçe camiası bu seviyesizliği parçalayıp çıkar, bundan her hakiki Fenerbahçeli emindir.

Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak.

Fenerbahçe’nin yükselişi önümüzdeki genel kuruldan itibaren başlayacak.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir