Sandık Kokusu Atilla diziden ayrıldı mı? Metin Akdülger’in yerine kim gelecek?

ekranlarında her çarşamba izleyicisi ile buluşan Sandık Kokusu dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memilli, Kayhan Açıkgöz, Levent Can, Seda Türkmen, Mina Akdin, Uğur Yücel gibi isimler yer alıyor.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizide beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor.

Sandık Kokusu’nda oğlu Deniz’in kaçırılması ve mafya olduğu için çocuklarının velayetini kaybetmesine neden olan Karsu, Atilla’nın gitmesini istemişti. Bunun üzerine Atilla karakteri, yaşadığı yeri terk etti.

Peki, Metin Akdülger diziden ayrıldı mı? İşte detaylar…

Atilla’nın vedası

Oyuncu Metin Akdülger, sosyal hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, diziden ayrıldığını duyurdu.

Akdülger, paylaşımında, “Hayat büyülü anlarla ve bilinmezliklerle dolu bir macera. Atilla’da benim hayatımın en büyülü parçalarından biri. Onun bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar, yoldaşlar artık benim kalbimdeler, güvendeler. Hikayeler anlatıldıkça hayat bulur, hikaye anlatıcıları da hikayelerinde bulurlar kendi hayatlarını. Bana hayat veren Atilla’ya ve ona hayat veren tüm ekipteki dostlarıma kalpten minnet ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize, verdikleri büyük sevgi ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Dizinin başrol oyuncusu Metin Akdülger’in yerine yeni bir isim gelip gelmeyeceği henüz belli olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir